GENERALNE WYKONAWSTWO

GENERALNE WYKONAWSTWO

Jako Generalny Wykonawca planujemy, koordynujemy i nadzorujemy  projekt od początku do końca. 

Dobieramy zespół podwykonawców, o których wiemy, że najlepiej nadają się do tego zadania i zarządzamy nimi na każdym etapie inwestycji. Klienci polegają na naszej wiedzy eksperckiej dotyczącej szacowania, planowania i negocjacji oraz mogą polegać na naszej kontroli jakości, programie bezpieczeństwa i inżynierii wartości dla udanego projektu. Nasze rozległe doświadczenie w zakresie Generalnego Wykonawstwa czyni nas idealnym wyborem dla każdego projektu, dużego lub małego. Jesteśmy dumni z tego, że dostarczamy najwyższą jakość i wartość dostępną na rynku.

 

  • Oferujemy realizację robót budowlanych w systemie generalnego wykonawcy. 
  • Działamy w branży budownictwa kubaturowego. 
  • Zapewniamy kompleksową obsługę na wszystkich etapach procesu budowlanego.
  • Posiadamy własne biuro projektowe.  
  • Powierzone inwestycje realizujemy w oparciu o standardy BIM – Building Information Modeling, przez co usprawniamy realizację, wprowadzamy elementy optymalizacji rozwiązań budowlanych i eliminujemy niepożądane błędy. 
  • W naszej firmie zatrudnieni są wykwalifikowani pracownicy budowlani z wieloletnim doświadczeniem oraz kadra nadzorująca wykonywane prace. 
  • Przy realizacji robót budowlanych wykorzystujemy sprawdzone technologie i materiały budowlane oraz współpracujemy z najlepszymi firmami branżowymi. 

Inwestor decydując się na podpisanie umowy z COMTER Construction zyskuje szereg korzyści. Po pierwsze kontaktuje się z jedną firmą budowlaną na każdym etapie budowy i wymaga od niej jakości i terminowości przeprowadzonych prac. Zlecając realizację inwestycji budowlanej w systemie zaprojektuj i wybuduj również prace projektowe koordynowane są przez tą samą firmę.  Ponadto czas inwestycji zostaje skrócony ponieważ generalny wykonawca dysponuje grupą podwykonawców którzy w sposób odpowiednio zaplanowany prowadzą swoje działania równolegle. Dzięki temu rozwiązaniu inwestor ogranicza do minimum czas spędzany na koordynacji budowy i może spokojnie skupiać się na rozwijaniu swojego biznesu.

 

BEZPIECZEŃSTWO

Decydując się na współpracę z nami możesz czuć się bezpiecznie, trafiłeś do profesjonalistów.

PROFESJONALIZM

Wyróżnia nas doświadczenie, wiedza merytoryczna i rozumienie potrzeb klienta.

DOŚWIADCZONA KADRA

Fachowa wiedza, rzetelność i doświadczenie naszych pracowników gwarantują klientom otrzymanie usług na najwyższym poziome.

ZAUFANIE

Zaufanie to podstawa biznesu. Uważamy że jasne zasady i spersonalizowana oferta to klucz do sukcesu.