Systemy zabezpieczenia technicznego i bezpieczeństwa pożarowego

Systemy zabezpieczenia technicznego i bezpieczeństwa pożarowego

Techniczne systemy zabezpieczeń służą do zabezpieczanie pomieszczeń, zwłaszcza tych wymagających szczególnej ochrony i kontroli. Ma to na celu zagwarantowanie pełni bezpieczeństwa zarówno dla ludzi jak i samego obiektu. Na nowoczesne elektroniczne systemy zabezpieczeń technicznych składają się systemy ostrzegawcze, sygnalizujące, ale także kontroli dostępu i monitoringu oraz automatyka sterująca.
Podczas pożaru największe niebezpieczeństwo dla człowieka stanowią dym i trujące gazy: 9 na 10 osób przebywających w budynku umiera z powodu zatrucia wysoce toksycznymi gazami spalinowymi. W zamkniętym pomieszczeniu trujący dym bardzo szybko rozprzestrzenia się na całej powierzchni. Drogi ewakuacyjne i ratunkowe w budynku zostają odcięte. Dlatego tak wielkie znaczenie ma szybkie i bezpieczne oddymianie. System oddymiania efektywnie usuwa dym i gazy pożarowe z budynku ratując ludzkie życie.

BEZPIECZEŃSTWO

Decydując się na współpracę z nami możesz czuć się bezpiecznie, trafiłeś do profesjonalistów.

PROFESJONALIZM

Wyróżnia nas doświadczenie, wiedza merytoryczna i rozumienie potrzeb klienta.

DOŚWIADCZONA KADRA

Fachowa wiedza, rzetelność i doświadczenie naszych pracowników gwarantują klientom otrzymanie usług na najwyższym poziome.

ZAUFANIE

Zaufanie to podstawa biznesu. Uważamy że jasne zasady i spersonalizowana oferta to klucz do sukcesu.