sieci internet Tv sat cctv

sieci internet Tv sat cctv

CCTV – telewizja przemysłowa określana również jako CCTV (Closed Circuit Television) lub telewizja dozorowa to system nadzoru wideo składający się w podstawowej konfiguracji z kamer, rejestratora i monitora wraz z niezbędną infrastrukturą. Do zapisu obrazu z kamer obecnie wykorzystuje się rejestratory cyfrowe i analogowe przechowujące dane na dyskach twardych, co ułatwia wyszukiwanie zapisanych danych oraz dzięki dużym pojemnościom ilości kamer i odpowiedniej konfiguracji umożliwia bardzo długi czas zapisu obrazu.

Jakie korzyści płyną z używania systemu CCTV?

  • rejestracja i podgląd obrazu z wyznaczonych miejsc
  • ograniczenie kosztów osobowych poprzez możliwość monitorowania przez  uprawnione/ą osoby/ę.
  • możliwość odtworzenia zdarzeń.

Posiadamy bogatą wiedzę i doświadczenie w budowie systemów monitoringu połączonych z alarmem, a wykorzystujących sieci internetowe. Rozbudowujemy i modernizujemy już istniejące systemy.

Łączymy różne urządzenia i rozwiązania aby nie dublować sprzętu, optymalnie go wykorzystać i zgrać ze sobą. Wszystkie systemy instalowane przez nas idealnie ze sobą współpracują i komunikują się. Instalacje kamer i innych urządzeń są perfekcyjnie opracowane i wykonane.

BEZPIECZEŃSTWO

Decydując się na współpracę z nami możesz czuć się bezpiecznie, trafiłeś do profesjonalistów.

PROFESJONALIZM

Wyróżnia nas doświadczenie, wiedza merytoryczna i rozumienie potrzeb klienta.

DOŚWIADCZONA KADRA

Fachowa wiedza, rzetelność i doświadczenie naszych pracowników gwarantują klientom otrzymanie usług na najwyższym poziome.

ZAUFANIE

Zaufanie to podstawa biznesu. Uważamy że jasne zasady i spersonalizowana oferta to klucz do sukcesu.