O nas

Grupa Kapitałowa

Kim jesteśmy? Grupą inżynierów branży budowlanej zorientowaną na osiągnięcie najwyższej jakości świadczonych usług.

Czym się zajmujemy? Kompleksowo wykonujemy prace budowlano-instalacyjne i montażowe w obiektach o zaawansowanej infrastrukturze technicznej.

Jak pracujemy? Realizujemy zamówienia, od projektowania, przez uzyskiwanie zgód na rozpoczęcie prac budowlanych, wykonawstwo, po przeprowadzanie odbiorów oraz świadczenie profesjonalnego serwisu w zakresie instalacji elektrycznych, teletechnicznych i sanitarnych.

Z kim współpracujemy? Połączenie zasobów kadrowych, finansowych oraz referencji czterech spółek zapewnia grupie COMTER prężny rozwój i umożliwia szeroki zakres współpracy z kontrahentami. Nasze doświadczenie jest owocem współpracy z instytucjami publicznymi, deweloperami oraz Inwestorami kompleksów biurowych i obiektów przemysłowych.

Nasze działania ukierunkowaliśmy na innowacje i nowe technologie.

PROFESJONALIZM

Wyróżnia nas doświadczenie, wiedza merytoryczna i rozumienie potrzeb klienta.

BEZPIECZEŃSTWO

Decydując się na współpracę z nami możesz czuć się bezpiecznie, trafiłeś do profesjonalistów.

DOŚWIADCZONA KADRA

Fachowa wiedza, rzetelność i doświadczenie naszych pracowników gwarantują klientom otrzymanie usług na najwyższym poziome.

Historia naszej firmy

COMTER Firma Instalacyjno – Budowlana  została założona w 2000 roku. W początkowym okresie działalności firma zlokalizowana była w niewielkim biurze i zajmowała się usługami elektro/energetycznymi kompleksowego wykonania instalacji (NN i SN), telewizji przemysłowej, kontroli dostępu, systemów alarmowych oraz systemów wykrywania i sygnalizacji pożaru, a także prac budowlanych w pełnym ich zakresie oraz drobnymi pracami projektowymi na terenie Warszawy i okolic. W późniejszym czasie Firmę przeniesiono do nowej siedziby w Warszawie, gdzie w sposób istotny nastąpił rozwój przedsiębiorstwa na rynek krajowy. Pozyskano nowe kontrakty oraz strategicznych partnerów biznesowych.

W 2018r. Powstała Grupa Kapitałowa COMTER w skład której weszły nowe podmioty:

 

COMTER Construction Firma Budowlano – Instalacyjna Sp. z o.o.
COMTER Construction Firma Budowlano – Instalacyjna Sp. z o.o. Sp. k.

M Consulting Firma konsultingowa

 

W chwili obecnej, dzięki profesjonalnemu podejściu do pracy i klienta awansowaliśmy do grona czołowych firm z branży budowlanej, a w tym Generalnego Wykonawstwa.
Referencje i wyróżnienia jakie otrzymaliśmy w wielu konkursach i rankingach potwierdzają naszą pozycję, zarówno na rynku lokalnym jak i krajowym.
Jesteśmy przekonani, że szeroki zakres proponowanych usług, kompleksowa obsługa, fachowe doradztwo oraz doświadczenie jakim dysponujemy są wystarczające do uzyskania Państwa zaufania.

 

OPINIE KLIENTÓW

O nas

Pozostańmy w Kontakcie

ul. Pańska 96/83
00-837 Warszawa
Tel: +48 22 243 69 65
POLSKA
info@comter.pl